Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

W listopadzie 2020 r. odbył się etap szkolny
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
Z radością informujemy, że Ada Boruszewska i Jakub Wintrowicz
zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym!

——————————————————————————————————-

Osiągnięcia w roku szkolnym 2019/2020

Aleksander Cichocki i Ada Boruszewska zajęli III miejsce w Jubileuszowym XV Konkursie Literackim (2019 r.) „Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie” zorganizowanym w roku Stanisława Moniuszki z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora, w roku Marka Edelmana na terenie Miasta Łodzi oraz w roku 60. rocznicy powstania Towarzystwa Przyjaciół Łodzi. Konkurs organizowany był pod  patronatem Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole.

Gratulujemy sukcesu i życzymy w dalszym ciągu “lekkiego pióra”!

Ada Boruszewska

Centrum Dialogu_Ada (1)

Aleksander Cichocki

Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie – Aleksander_Cichocki (1)

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

MAJ

Międzyszkolny konkurs literacki pod patronatem Stowarzyszenia Pomocy Szkole i SP nr 175- “Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie”- konkurs odbył się w kwietniu- zakwalifikowano 2 prace literackie: Ada Boruszewska i Aleksander Cichocki – uczniowie klasy VA.

Historia – konkurs wewnątrzszkolny dla klas 4/5 “Moje drzewo genealogiczne”: Patryk Bednarski – I miejsce, Oliwia Trzebuchowska – II miejsce, Wojciech Stępień – III miejsce, Diana Witkowska – III miejsce, Anna Walocha – udział, Igor Wojciechowski – udział, Aleksander Cichocki – udział, Helena Bahr – dział, Julia Kosińska – udział, Michał Skolimowski – udział, Kinga Pawlak – udział, Patrycja Pawlak – udział, Oskar Krawczyk – udział, Zofia Michalak – udział, Mikołaj Sawicki – udział, Alan Owczarek – udział.

MARZEC

Szkolny konkurs – “Mistrz Ortografii” – laureat- Marek Stępień – klasa IVA. Finaliści: Diana Witkowska, Natalia Bednarek, Wiktor Zieliński, Kinga Pawlak- uczniowie klasy VA.

Alicja Kmin – II miejsce w konkursie pt. “A dla autyzmu”

Marysia Jachnik – II miejsce w konkursie pt. “A dla autyzmu”

LUTY

Antoni Tomaszewski – I miejsce w konkursie na logo szkoły