MATERIAŁY DODATKOWE

17-03-2020

Szanowni Państwo !

Dla najmłodszych Uczniów, tych którzy nie mąją możliwości wydrukowania materiałów dodatkowych, a chcieliby z nich skorzystać i zrealizować zadania dodatkowe, przygotowaliśmy higienicznie zapakowane pakiety kart pracy. Materiały znajdują się w przedsionku tuż za głównym wejściem do szkoły. Pakiety zawierają karty pracy z różnych obszarów edukacyjnych (edukacja wczesnoszkolna) i mają służyć Uczniom, którzy chcieliby realizować zadania uzupełniające, ale nie mają dostępu do multimediów.

Zachęcamy także do korzystania z bezpłatnych platform edukacyjnych takich jak klasoteka.pl, matzoo.pl . Przydatne mogą się okazać także materiały edukacyjne dostępne ba YouTube (np. MATMAG.pl ).
Jeżeli zapomnieliście jakiegoś podręcznika pomocna będzie strona epodreczniki.pl .

Pakiety materiałów dodatkowych będziemy co jakiś czas uzupełniać lub wymieniać na nowe zestawy kart pracy.