Pierwsze Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 158 w ZSzP6 w Łodzi na najszybsze ułożenie Kostki Rubika 3x3x3 w kategorii klas IV – VIII

17-11-2022

W dniu 15.11.2022 r. odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 158 w ZSzP6 w Łodzi na najszybsze ułożenie Kostki Rubika 3x3x3 w kategorii klas IV – VIII

Wyniki :

I miejsce  Filip Graczyk kl. IV b

II miejsce Stanisław Ludwiczak kl. V b

III miejsce Mateusz Motylewski kl. V b

Gratulacje 😊

Bardzo, bardzo dziękujemy fundatorom nagród:

Zespołowi Media Markt Łódź I mieszczącego się przy ul. Brzezińskiej 27/29 w Łodzi, Zespołowi Apteki Wrzosowej mieszczącej się przy ul. Chałubińskiego 20/22 w Łodzi,  Radzie Rodziców naszej szkoły za podarowanie nagród rzeczowych dla zwycięzców i upominków dla wszystkich uczestników 😊

Wielkie podziękowania dla wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy bardzo mocno pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu Pierwszych Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 158 w ZSzP6 w Łodzi na najszybsze ułożenie Kostki Rubika 3x3x3 w kategorii klas IV – VIII 😊