Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientacje

27-05-2019

Po 20 latach przerwy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 158 stanęli na starcie Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientacje, które w Stacji Nowa Gdynia i pobliskim lesie zorganizował nasz UKS Orientuś. Czwórka naszych zawodników: Kinga Pawlak, Ania Walocha, Magda Greszkiewicz i Igor Wojciechowski udanie zadebiutowali na tak ważnej imprezie. Magda zrobiła to wręcz doskonale zajmując znakomite 6 miejsce! W towarzyszącym mistrzostwom Grand Prix Polski w Biegu Rodzinnym też mieliśmy swoich przedstawicieli. Małgosia Wrona, Amelka Greszkiewicz i Marcel Adamkiewicz-Łapka wraz z rodzicami w znakomitym stylu pokonali trasę i otrzymali okazałe medale i dyplomy. Gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody na orientację, 13 czerwca na widzewskie Osiedle Batorego.